Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Балаклії відновлять багатоповерхівки: адреси і вартість

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
1
У липні уклали угоди на ремонт шести будинків.

На Харківщині, зокрема у деокупованій Балаклії, почали ремонтувати будинки, які постраждали від збройної агресії Росії.

Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міськради у липні уклало шість угод з трьома підрядниками на ремонт пошкоджених будинків на загальну суму майже 10 мільйонів гривень.

За даними Харківського антикорупційного центру, найдорожча угода вартістю понад 5 мільйонів гривень стосується аварійно-відновлювальних робіт покрівлі, зовнішніх стін, віконних та дверних блоків багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Центральна, 2а. Підрядником стало ТОВ “ЮВМ-Буд”, засновником якого є Максим Шульгін.

Під час укладання решти угод торги не проводили. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відновлюватимуть на Харківщині за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії Росії

Дві угоди на капітальний ремонт будинків за адресами: вул. Гагаріна, 17 (1,38 млн грн) та Гагаріна, 21 (1,26 млн грн) укладено із ФОП Нещенко Сергій Олександрович.

Ремонтувати будинки по вул. Харківська, 6 (894,7 тис. грн), вул. Харківська, 4 (823,3 тис. грн) та вул. Петрусенка, 3 (523,9 тис. грн) буде ТОВ “Новабуд УА”. Це нова фірма, яку зареєстрували лише наприкінці травня 2023 року. Вона зареєстрована у Харкові, а її засновником указаний Поглазов Сергій Віталійович із Львівської області.

Експерти ХАЦ звернули увагу, що ціни на вікна в кошторисах перелічених підрядників суттєво відрізняються. Так, у ТОВ “ЮВМ-Буд” вартість вікон становить 7200 гривень за квадратний метр без ПДВ, дверні блоки майже по 8000 гривень за квадратний метр.

Водночас ФОП Нещенко вставляє вікна по 4600 гривень за квадратний метр, а будівельні новачки – по 4296 гривень за квадратний метр вікон і близько 5000 гривень за квадратний метр дверних блоків. Ці ціни є ринковими, — зазначили у ХАЦ.

KHARKIV Today писав, як відновлюватимуть Циркуни за програмою Кабміну

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.