Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тренерці харківських синхроністок подарували квартиру

Фото: Збірна України з синхронного плавання
Подарунок зробили на честь перемоги збірної України з синхронного плавання на чемпіонаті Європи.

Світлана Саідова отримала подарунок від Федерації України з синхронного плавання.

Тренерці збірної України з синхронного плавання Світлані Саідовій подарували квартиру в столиці. Цей подарунок — вдячність за внесок у перемогу українських синхроністок на чемпіонаті Європи. Про це повідомили на офіційній сторінці Збірної України з синхронного плавання.

"За вагомий внесок у "золотий" результат на чемпіонаті Європи з водних видів спорту Федерація України з синхронного плавання та генеральний спонсор команди подарував головній тренерці збірної Світлані Саідовій квартиру у Києві", — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, в інтерв'ю "Обозревателю" Світлана Саідова розповідала, що, коли почалася війна, вона не хотіла виїжджати з Харкова, оскільки тут залишався її чоловік. Тренерка вивезла збірну України з синхронного плавання на західну Україну, а сама координувала їхні тренування з Харкова. Однак виїхати з України довелося — на цьому наполягла Міжнародна федерація плавання.

Збірна України з синхронного плавання отримала на чемпіонаті Європи вісім золотих медалей та посіла перше загальнокомандне місце. Як зазначили на офіційній сторінці Збірної України з синхронного плавання, це став для неї найуспішніший чемпіонат Європи за всю історію виступів.

"Вісім золотих нагород! Перемоги у всіх дисциплінах, у яких брали участь наші спортсменки! Тріумфально завершила свій виступ збірна України з синхронного плавання на чемпіонаті Європи-2022 з водних видів спорту", — зауважив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Як писав KHARKIV Today, восьме "золото" на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі українські синхроністки здобули 15 серпня. Владислава та Марина Алексіїви, Марта Федіна, Вероніка Гришко, Олеся Дерев'янченко, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Анастасія Шмоніна піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу у довільній групі. За свій виступ отримали 94,1000 бали.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.