Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов розповів, що вимагатиме від нового керівника метрополітену

У підземці має змінитись все: від чистоти вагонів до стабільної зарплати.

Перед новим директором підземки поставили завдання вивести роботу метрополітену на якісніший рівень.

Ігор Терехов розповів журналістам, чому звільнив колишнього директора метро — В'ячеслава Стаматіна і які цілі та завдання поставив перед новим директором підземки — Андрієм Гармашем.

"Насправді — метрополітен одне найсерйозніших підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста Харкова. Я розмовляв з колишнім директором метрополітену В'ячеславом Стаматіним, я йому дуже вдячний за його роботу, він дуже багато зробив для розвитку системи метрополітену в місті Харкові. Але за підсумками нашої розмови ми домовилися про те, що він йде і приходить нова людина.Чому — тому що у мене є дуже серйозні вимоги до розвитку метрополітену, будівництва нового метрополітену, експлуатації метрополітену, експлуатації станцій. І ми домовилися про те, що він іде, він перейде на іншу роботу", — сказав Терехов.

Нового керівника підземки призначили сьогодні — 7 грудня. З Андрієм Гармашем підписали контракт на рік . З літа 2021 року він був першим заступником генерального директора метрополітену В'ячеслава Стаматіна.

"Я поставив перед ним певні завдання, які він повинен виконати. Стабільна робота метрополітену, незважаючи на те, що пасажиропотік упав більш ніж удвічі, чистота на станціях, правильніша експлуатація, робота всередині колективу, створення потужного колективу, нормальної атмосфери. Він мені сьогодні доповідав про це і ще певні речі, які ми разом робитимемо. Я готовий разом з ним це робити, я маю на увазі фінансово, виділяти гроші з міського бюджету. Але я вважаю, що сьогодні метрополітен повинен піднятися на більш якісний рівень. Це його основне завдання. Починаючи від переходів, станцій, чистоти, чистоти у вагонах, інтервалу руху потягів, стабільної зарплати у метрополітені, це все знакові речі для міста", — резюмував Ігор Терехов.

Нагадаємо, наприкінці листопада мер Харкова Ігор Терехов анонсував звільнення генерального директора КП "Харківський метрополітен" В'ячеслава Стаматіна, причину звільнення не озвучував. Терехов розповів, що на місце Стаматіна є три кандидатури, прізвища не називав і обіцяв, що новий керівник розпочне роботу 1 грудня.

Як писав KHARKIV Today, 30 листопада перший заступник гендиректора КП "Харківський метрополітен" Сергій Карпенко звільнився, він став головним консультантом гендиректора

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.