Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Телеканал екснардепа з Харкова хочуть позбавити ліцензії

Суд Києва розглядатиме позов.

Позов Національної ради з питань телебачення і радіомовлення прийняли в суді.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив адміністративне провадження про анулювання ліцензії на мовлення для телеканалу "Наш 363". Про це повідомили на сайті Окружного адмінсуду Києва.

"Суд буде розглядати справу за правилами скороченого позовного провадження без повідомлення сторін", — сказано на сайті.

Нагадаємо, раніше до Окружного адмінсуду Києва звернулася з позовом Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. У позові представили результати позапланової перевірки, де визнано наявність розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі і ненависті в ефірі телеканалу "Наш", на підставі чого зажадали анулювати каналу ліцензію.

Як писав KHARKIV Today, 29 червня Євген Мураєв заявив, що передає управління телеканалом "Наш" трудовому колективу і припиняє займатися медіаменеджментом і бізнесом. Водночас Мураєв збирається використовувати майданчик телеканалу для обговорення формули країни.

Через кілька тижнів Вадим Новинський розповів про бажання купити телеканал "Наш". Однак припущень за підсумками переговорів Новинський не висловлював, відзначаючи, що переговори "можуть закінчитися позитивно, можуть закінчитися негативно".

У липні Новинський заявив, що вже не буде купувати телеканал "Наш", оскільки під час переговорів не вдалося досягти взаєморозуміння.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.