Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ситуація на Харківщині покращується, а окупанти не вмиратимуть за Харків мільйонами, - Зеленський

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Ситуація на Харківщині контрольована і краща, ніж у перший день наступу.

Українські військові контролюють всі наступальні дії ворога. Втім назвати ситуацію стабілізованою ще не можна.

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю французькому інформагентству AFP.

"Ситуація контрольована. Ми контролюємо всі входи на Харківщині, роботу їхніх військ, важкої техніки, всі наступальні дії. У військових були питання, тому що у них (росіян) спрацював потужний РЕБ, і технічно у нас були питання, у них була достатньо серйозна операція. Вона продовжується, тому ми не можемо сказати на сьогодні, що все стабілізовано", — сказав Зеленський.

Президент сказав, що є дані щодо нових хвиль спроб наступу, втім ЗСУ це контролюють, більше того, на Харківському напрямку є посилення.

"Ми вважаємо, що можуть бути кілька хвиль, є перехоплення різні, працює розвідка. Але ситуація контрольована і ситуація краща, ніж була в перший день. І ми посилилися в тому напрямку, і харківці серед військових. На сьогодні батальйони є, бригади в більшості там харківці, це дуже важливо, я вважаю, що це повинно мотивувати всіх: і цивільних, і військових", — наголосив Зеленський.

Крім того, він визнає, що окупанти хочуть наступати на Харків. Але для цього потрібно дуже багато сил.

"Так, вони хочуть наступати на Харків. Але вони розуміють, що Харків це дуже складно. Це велике місто. І що в нас є сили, які можуть довго воювати. Вони розуміють, що до Харкова вони можуть повільно тиснути. А ми будемо відтягувати наші війська. Ось їхнє головне бажання. Вони, як звір. Якщо вони відчуватимуть десь слабкість, вони там тиснутимуть. Якщо їх зупинити, вони вмирати мільйонами заради Харкова не будуть", — розповів Володимир Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, Зеленський заявив, що для захисту Харкова потрібні дві системи Patriot.  Президент вважає, що ворог не зможе захопити місто.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.