Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Для захисту Харкова потрібні дві системи Patriot — Зеленський

Ілюстративне фото: ТСН
Президент вважає, що ворог не зможе захопити місто.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Харкову для захисту від російських атак необхідні дві системи протиповітряної оборони Patriot. 

За його словами, ворог не зможе захопити місто, якщо воно матиме такі системи. Про це пише видання ABC News.

"Все, що нам потрібно, — це дві системи Patriot. Росія не зможе окупувати Харків, якщо вони у нас будуть", — сказав Зеленський журналісту ABC News під час візиту до Харкова 16 травня.

Військову ситуацію президент назвав дуже серйозною.

"Ми не можемо дозволити собі втратити Харків", — зазначив Зеленський.

За його словами, за останні кілька днів через новий наступ росіян загинули або були поранені "сотні людей". Президент зазначив, що Україні у боротьбі з окупантами може допомогти увесь світ. На питання про візит держсекретаря США Ентоні Блінкена Зеленський відповів, що "діалог — це добре", але Україні зараз потрібна допомога.

"Ми запитали, як він вважає, що цього тижня пройшов візит державного секретаря Ентоні Блінкена. Перший дипломат США в середу оголосив про виділення додаткових 2 мільярдів доларів допомоги, додавши до 60 мільярдів доларів, обіцяних наприкінці квітня. Зеленський зробив паузу. Я відчував його розчарування", — пише ABC News.

Журналіст пояснив, що жителі США стурбовані кількістю грошей, які їхня країна надає Україні, і цього року під час виборів вони звернуть на це увагу. Однак Зеленський зазначив: Україна не просто бореться за свою свободу.

"Ці гроші не даються Україні. Це гроші, витрачені на американських заводах, створюючи робочі місця в США… І ми не просто боремося за нашу свободу. Якби не Україна, це була б інша країна", — сказав Зеленський.

Як писав KHARKIV Today, у четвер 16 травня Президент України Володимир Зеленський приїжджав до Харкова. Він провів нараду з військовим керівництвом.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.