Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сину зрадника із Харківщини скоротили термін ув'язнення

Фото: ХАЦ
Михайло Стрижко сидітиме за ґратами 8 років.

Михайло Стрижко був визнаний винним у колабораційній діяльності у грудні 2023 року.

Молодик виконував обов’язки "начальника отдела административно-хозяйственного обеспечения" в окупованому селищі Шевченкове.

У якості покарання йому було призначено позбавлення волі на 10 років із забороною займати посади в органах влади на 15 років і конфіскацією майна.

Після подачі апеляції Стрижку зменшили термін ув’язнення до 8 років. Про це повідомили у Харківському антикорупційному центрі.

Нагадаємо, "гауляйтер" Шевченкового Андрій Стрижко взяв сина Михайла на роботу в окупаційну адміністрацію селища. Михайло Стрижко, який приїхав на окуповану територію на прохання батьків, що розвішував по селищу проросійські борди за "гуманітарку".

Як писав KHARKIV Today, уся родина Стрижка підтримувала окупаційну владу. Батько був "гауляйтером" Шевченкового, мати очолила відділ в окупаційній адміністрації селища, а син Михайло розміщував білборди з кремлівською пропагандою. Членам його родини уже оголосили вироки. Сина Стрижка засудили до десяти років тюрми, дружину — до дев'яти років. Після деокупації селища Стрижко виїхав, кинувши сім'ю. Йому загрожує довічне ув'язнення

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.