Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд узяв під варту організатора спортивних свят для окупантів на Харківщині

Фото: ХАЦ.
Директор стадіону “Спартак Андрій Москаленко організовував масові спортивні заходи пропагандистського характеру.

Дніпровський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції і дозволив взяти під варту директора Куп'янського стадіону, який під час окупації працював на Росію.

Таке рішення було прийнято 9 січня. 65-річного Москаленка затримали наприкінці грудня. Він буде в СІЗО до 17 лютого включно, повідомили KHARKIV Today в пресслужбі прокуратури Харківської області. Відомо, що під час окупації Куп'янська Москаленко працював на армію РФ і її "посіпак" серед місцевого населення. Зокрема, організовував пропагандистські заходи на стадіоні, сам перебував нв трибунах із колаборнатами.

"Москаленко з кінця квітня по вересень 2022 року виконував обов`язки директора стадіону "Спартак" у Куп`янську в структурі окупаційної адміністрації російської федерації, організовував та контролював проведення футбольних матчів, змагань на прилеглій території стадіону, наймав співробітників з комплексного обслуговування стадіону, проводив культурно-масові заходи спортивного спрямовування з елементами пропагандистського спрямовування, чим підтримав рішення дій держави-агресора, збройних формувань та окупаційної адміністрації держави-агресора. Варто відзначити, що Москаленко був директором цього стадіону і до окупації. Москаленко в судовому засіданні пояснив, що як до окупації, так і після працював директором стадіону «Спартак», оскільки мав контракт до 31 грудня 2022 року, а в його обов`язки входило належне утримання майна стадіону, що ним і виконувалося. Москаленко стверджує, що організацією заходів на стадіоні він не займався і лише один раз підготував поле до футбольного матчу", - повідомив ХАЦ подробиці судової ухвали щодо Москаленка.

Так, у липні Москаленко організував турнір із футболу, присвячений Дню військово-морського флоту РФ, на якому був присутній "голова" так званої "ВГА Харьковской области" Віталій Ганчев. У серпні на стадіоні “Спартак” відбувся матч між командами Куп’янська та Ківшарівки.

Після деокупації Куп'янська Москаленко залишився у місті.

Нагадаємо, 20 грудня правоохоронці затримали директора стадіона "Спартак". Йому було повідомлено про підозру за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.