Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд оштрафував водія харківської маршрутки за "зайвих" пасажирів

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Суд вважає, що чоловік мав право відмовити пасажирам у перевезенні.

"Зайві" пасажири обійшлися у 17 тисяч гривень.

12 травня Київський районний суд Харкова визнав водія маршрутки №240 "станція метро "Академіка Барабашова" — селище Жуковського" у порушенні карантину. Відповідна постанова опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з документом, вранці 1 квітня 2021 року на вулиці Сидора Ковпака, 30/1 чоловік керував автобусом I-VAN АО7А-22 і займався регулярними пасажирськими перевезеннями. Водій перевозив 40 чоловік, що перевищувало дозволену максимальну кількість місць для сидіння на 17 чоловік. Тоді можна було перевозити пасажирів тільки на сидячих місцях.

"У судовому засіданні чоловік вину в скоєнні адміністративного правопорушення не визнав. Пояснив, що 1 квітня в годину пік на зупинці "станція метро "Героїв Праці", оскільки попередній автобус зламався, до салону увійшло багато пасажирів; просив останніх вийти, проте пасажири не слухалися", — йдеться у постанові суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ресторан у центрі Харкова оштрафували на 17 тисяч гривень

У документі зазначено, що в умовах епідемічної небезпеки на території Харкова, при заповнюваності автобуса пасажирами у кількості, що перевищує кількість місць для сидіння, водій мав право відмовити пасажирам у перевезенні.

Суд визнав чоловіка винним за ч.1 ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав штраф — 17 тисяч гривень. Також він повинен сплатити судовий збір — 454 гривні.

Нагадаємо, в середині квітня з харківських приміських маршруток виганяли пільговиків

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.