Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд арештував корпоративні права російської родини на підприємства в Харкові

Рішення ухвалив Київський райсуд Харкова.

Арешт накладений на корпоративні права у розмірі майже три мільйони гривень.

Київський районний суд Харкова арештував корпоративні права двох росіян, батька з сином, на підприємства у Харкові. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установили слідчі, батько та син, які є громадянами Росії, — співзасновники харківського підприємства, яке займається виробництвом готових текстильних виробів. Вони мають частку у статутному капіталі у розмірі одного мільйона гривень.

Батько є засновником ще одного підприємства в Харкові. Підприємство спеціалізується на оптовій торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Частка росіянина у статутному капіталі цього підприємства складає 1 820 000 гривень (70%).

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Прокурор звернувся до суду, де просив арештувати права батька й сина з російським громадянством на підприємства в Харкові на загальну суму 2 820 000 гривень. Суд клопотання задовольнив.

"Під час проведення досудового розслідування правоохоронцями встановлено значний ризик прийняття рішень керівництвом підприємств у провадженні господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором", — зазначили у прокуратурі.

Триває передача корпоративних прав, які були арештовані, в управління Національного агентства з питань виявлення, ризику та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів  (АРМА).

Як писав KHARKIV Today, Жовтневий районний суд Харкова арештував майно фармацевтичної компанії та корпоративні права одного з її засновників, який є громадянином Росії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.