Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Слідчі арештували майно харківської фармацевтичної компанії із засновником-росіянином

Фото: Харківська обласна прокуратура
Арешт накладений на корпоративні права, транспорт і нежитлову будівлю.

Росіянин залишається серед власників харківської компанії.

Жовтневий районний суд Харкова арештував майно фармацевтичної компанії у Харкові та корпоративні права одного з її засновників, який є громадянином Росії. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Слідство встановило, що компанія займається оптовою торгівлею фармацевтичними товарами, а її службові особи співпрацюють з країною-агресором, адже один із засновників компанії — громадянин Росії. Він має прямий вирішальний вплив під час ухвалення рішень.

"Він отримує в Україні прибуток від господарської діяльності ТОВ та сплачує податки до російського бюджету, фінансуючи війну в Україні", — зазначили в прокуратурі.

Новобаварська окружна прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України та звернулася до суду щодо накладення арешту.

Суд задовольнив клопотання та наклав арешт на корпоративні права засновника-росіянина у розмірі 150 000 гривень, 36 транспортних засобів, зареєстрованих на фармкомпанію (вартість складає близько 18 мільйонів гривень), на 1/2 частку нежитлової будівлі (площа — майже 24 000 квадратних метрів), якою частково володіє росіянин. Саме в цій будівлі знаходиться виробництво фармацевточної компанія.

"Прокурорами обґрунтовано, що існує значний ризик, що вищезазначені автомобілі та нежитлова будівля можуть бути передані в якості матеріальних ресурсів російській армії або використані для провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором", — пояснили у прокуратурі.

Зараз триває передача арештованого майна до Національної агенції з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. 

Як писав KHARKIV Today, Київський районний суд Харкова наклав арешт на корпоративні права трьох громадян Росії на загальну суму понад 2,6 мільйона гривень. Власники харківських підприємств — жителі Сочі, Краснодарського краю та Бєлгорода.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.