Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітники Харківського авіапідприємства виходять на страйк

Приводом стала недовіра до генерального директора підприємства.

Страйк також влаштовують через невиплату зарплати і масове звільнення співробітників.

6 вересня співробітники Харківського державного авіаційного підприємства вийдуть на страйк. Заводчани планують пройти центральною вулицею Харкова від прохідної заводу до площі Свободи. Про це Kharkiv Today стало відомо з власних джерел.

Співробітники підприємства таким чином хочуть висловити недовіру генеральному директору ХДАВП Олександру Кривоконю і публічно наполягатимуть на тому, щоб з ним розірвали контракт.

Заводчани кажуть, що гендиректор, якого призначили більше чотирьох місяців тому, не приймає ніяких рішень для погашення боргів із зарплати, обліку пенсійного стажу співробітників, відродження виробництва літаків на авіапідприємстві. Одноденний страйк назвали попереджувальним.

Як писав KHARKIV Today, у середині квітня кілька десятків співробітників Харківського державного авіаційного виробничого підприємства виходили на мітинг. Мітингувальники пропускали тільки спецтранспорт і автомобілі з дітьми. Акцією протесту намагалися домогтися виплати зарплат і списання боргів авіапідприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишнього керівника Харківського авіазаводу підозрюють у розтраті

Нагадаємо, 30 квітня перед співробітниками ХДАВП погасили заборгованість із зарплати за квітень і травень минулого року. Загальний борг авіапідприємства становить майже чотири мільярди гривень. Деяким співробітникам не виплатили зарплату ще за 2014 рік.

16 квітня генеральний директор державного концерну Юрій Гусєв звільнив генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (раніше —  Харківський авіазавод) Сергія Задорожного і призначив на його місце Олександра Кривоконя, який раніше працював на харківському авіапідприємстві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.