Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітники харківського авіапідприємства відлітають працювати до Єгипту

ХАЗівці відновлюватимуть Ан-74.

Відрядження розраховане на місяць.

У четвер, 7 жовтня, співробітники Харківського державного авіаційного виробничого підприємства відправляються до Єгипту. Там ремонтна бригада протягом місяця буде відновлювати Ан-74, який був виготовлений на ХАЗі. Наприкінці листопада очікують прибуття цього літака на технічне обслуговування до Харкова. Про це повідомляє пресслужба підприємства у Facebook.

На авіазаводі кажуть, що єгипетська сторона підтвердила необхідність прибуття ремонтної бригади авіапідприємства.

"27-30 вересня генеральний директор ХДАВП Олександр Кривоконь перебував з робочим візитом у Республіці Єгипет. У рамках відновленого минулого літа єгипетського контракту сторони обговорили робочі етапи співпраці. Харківське авіапідприємство вже виконало дві поставки запчастин і блоків до Єгипту для відновлення літака Ан-74. Цього разу домовленість про закупівлю нових деталей. Також йшлося про відновлювальні роботи літака на базі ХДАВП", — розповіли на підприємстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народний депутат зацікавився дискотекою на Харківському авіаційному підприємстві

Також на ХАЗі кажуть, що вже досягнута домовленість про створення ремонтного центру в Єгипті, навігаційного класу, навчального центру та лабораторного комплексу для перевірки працездатності блоків єгипетських літаків. Також обговорювалося питання модернізації єгипетського Ан-74 і можливість поставки нового літака виробництва Харківського авіапідприємства.

Раніше KHARKIV Today писав, що на Харківському авіапідприємстві анонсували масові звільнення. Звільняти збираються "за прогули". Керівник авіапідприємства каже, що люди роками не виходять на роботу.

Нагадаємо, загальний борг авіапідприємства становить майже чотири мільярди гривень. Деяким співробітникам не виплатили зарплату ще за 2014 рік. 12 травня директор державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв затвердив план антикризових заходів  щодо ХДАВП. Це повинно збільшити обсяги виробництва і фінансово оздоровити авіапідприємство.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.