Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Смотрящий" за Харківським СІЗО може отримати 15 років в'язниці

Фото: Харьковская областная прокуратура 
Чоловік організовував азартні ігри, збут наркотиків і психотропів в зоні несвободи.

"Смотрящий" за Харківським слідчим ізолятором стежив за виконанням злодійських неписаних законів поведінки.

Чоловіка, який перебуває під слідством і був заарештований, підозрюють у поширенні злочинного впливу і збуті наркотиків. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За версією слідства, зловмисника криміналітет визнав так званим "смотрящим" за СІЗО Харкова. До його обов'язків входило стежити за виконанням злодійських неписаних законів поведінки.

"Протягом листопада 2020 року — березня 2021 року підозрюваний призначив з числа слідчо-заарештованих представників кримінального середовища — "смотрящих" за корпусами СІЗО. Крім того, поширив злочинний вплив, зокрема з організації азартних ігор і збуту наркотичних засобів і психотропних речовин в місцях несвободи", — розповіли в прокуратурі.

Там додали, 13 січня в камері і речах підозрюваного знайшли наркотик, він купив його незаконно і організував доставку, щоб потім продати на території слідчого ізолятора.

"У ході досудового слідства буде надана правова оцінка діям співробітників Державної установи "Харківський слідчий ізолятор", — уточнили в прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мільйон у місяць заробляли харків'яни на продажу наркотиків

"Смотрящого" за харківським СІЗО підозрюють за ч. 2 ст. 255-1, ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (поширення злочинного впливу на території СІЗО, незаконна купівля наркотику для подальшого збуту в установі). Йому загрожує від дев'яти до п'ятнадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.