Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Смачний квест влаштували слону у Харківському зоопарку

У Харкові Аун мешкає з п'ятирічного віку.

День народження слон святкує у новому вольєрі.

У Харківському зоопарку свято — день народження слона. Велетень Аун Нейн Лей святкує сьогодні 24-річчя. Новий рік життя він зустрічає у новому вольєрі.

"Ім'я Аун Нейн Лей у перекладі з бірманської означає "народжений переможець". І перемога сама поява на світ цього слона, адже Аун — перший слон, який народився у стаді без втручання людей у практиці європейських зоопарків. Відбулася ця унікальна подія 9 листопада 1997 року в Емменському зоопарку Wildlands (Нідерланди). Харків'янином слон став у віці п'яти років", — розповіли у зоопарку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківському зоопарку оселилися нові тварини

Вітали слона цукерками з овочів та фруктів. Частування імениннику сподобалося.

"Цей особливий від народження слон, норовливий і дещо впертий, по відношенню до персоналу — товариський, і дуже допитливий. Враховуючи останню якість, і вибирали подарунок для іменинника. Для Ауна ми підготували гастрономічний квест. Начинили кілька гарбузів певним видом смаколиків. Один — яблуками, другий — морквою, третій — бананами. Вийшли цікаві гарбузові цукерки для слона з різними начинками. "Солодощі" сховали у запашному сіні. Таке частування Аун прийняв на ура і з'їв за лічені хвилини", — поділилися у зоопарку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський зоопарк змінює режим роботи

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.