Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2021 - 12:40

Слони освоюють зимовий будинок із басейном у новому зоопарку

Скрин: Харьковский зоопарк
Аун і Тенді раніше познайомилися з літнім вольєром, тепер освоюють зимовий.

Тварин розселили в найбільшій будівлі зоопарку.

Слони Аун і Тенді освоюють зимовий будинок у комплексі "Королівство слонів" Харківського зоопарку. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook Харківського зоопарку.

Загальна площа нової будівлі для слонів становить 1737 квадратних метрів, це — найбільший об'єкт зоопарку. Зимові вольєри для слонів представляють собою чотири зоотехнічних вольєри і один експозиційний.

У експозиційному вольєрі обладнали басейн. Також для слонів спорудили водоспад, колони з дерева для чесання, автоматичні поїлки, годівниці розташували у стінах. У будівлі можна побачити спеціальні верхні годівниці для підвішування кормів. Підлогу встелили піском, що буде зручно для слонів.

"Піщане покриття забезпечує зовсім інший рівень комфорту для цих тварин. І в Україні піщане покриття для слонів вперше застосовується саме в Харківському зоопарку", — пояснили у пресслужбі зоопарку.

зоо
Скрін: Харківський зоопарк

Як відзначили в зоопарку, Аун у нових володіннях освоївся дуже швидко, Тенді (дівчинка) поки акуратно пересувається і перевіряє всі на міцність.

Відвідувачі зоопарку зможуть спостерігати за слонами через скло. У вольєрах встановлено тросове огородження, яке не дозволить слонам підійти занадто близько до скла.

Як писав KHARKIV Today, на початку квітня слонів Ауна і Тенді поселили до літнього вольєра в "Королівстві слонів". Для них у будівлі прикрасили стіни скульптурним бетоном, на піщаній підлозі розташували валуни. Годівниці знаходяться у стінах і на стовбурах дерев. Щоб тварини могли сховатися від дощу або побути в тіні,у вольєрі обладнали сонцезахисний навіс з очеретяним дахом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.