Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Місяць до відкриття. Як виглядає Харківський зоопарк

Жираф Дема. Фото: Харьковский зоопарк.
Жирафу, слонів і вовків покажуть відразу, у день відкриття.

У Харківському зоопарку розповіли, як буде виглядати зона відпочинку в день відкриття.

До початку роботи зоосаду залишилося менше місяця. 23 серпня, у День міста, зоологічний парк відкриється для відвідувачів після п'ятирічної перерви. Зараз реконструкція йде у всіх зонах. В адміністрації зоопарку вже знають, яких тварин відвідувачі точно зможуть побачити.

"Ми точно побачимо "Стежку тигра", це те, що поруч зі входом від парку Шевченка. Там будуть японські макаки, ​​плямисті олені, пугачі. Далі проходимо ставок, там живуть каролінки і мандаринки, потім — вовки і рисі. Це дуже цікава експозиція", — розповіла KHARKIV Today прессекретарка Харківського зоопарку Жанна Сусло.

1
Локація, де будуть жити вовки. Фото: скрін.

Покажуть відвідувачам і великих тварин: бурого і гімалайських ведмедів, слонів, а також новачка — жирафеня Дем'яна.  

зоопарк
Так буде виглядати слоновник. Фото: Харківська міськрада

В оновленому зоопарку буде багато естакад,  якими гості будуть ходити і дивитися на звірів зверху. Для тварин спорудили десятки гротів і скель, які виглядають, як кам'яні, але насправді зроблені зі скульптурного бетону.

"Там є металевий каркас, а скульптурний бетон імітує той чи інший ландшафт. Натуральні камені, валуни будуть лежати у вольєрах на землі, а все, що стосується оформлення стін, дерева, ліани —  це скульптурний бетон", —  говорить Жанна Сусло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папуга Кернеса кличе на відкриття зоопарку

Цей скульптурний бетон укладали з урахуванням потреб тварин. Наприклад, у вольєрі вовків є копія Скелі з мультфільму "Мауглі". У вольєрі для  баранів влаштували водоспад, тому що в природних умовах ці копитні чистять свою шерсть під струменями падаючої води.

1

Готова до відкриття глобальна локація "Стежка тигрів". Тут вже живе пара пугачів. Готуються до переселення ведмеді: їх зона також повністю готова, її оточує декоративний паркан висотою 4,5 метра. У них також є басейни і територія у десятки разів більша, ніж у старому зоопарку, повідомляють. "Харьковские известия".  

Нагадаємо, Харківський зоопарк  закрився на реконструкцію влітку 2016 року. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.