Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки коштує пробне ЗНО у Харківській області

Вартість проходження тестування у регіоні — найнижча.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться наприкінці березня.

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість пробного тестування. Вона відрізняється у регіонах та коливається у межах від 213 до 309 гривень. Такий розкид пов'язаний з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема вартістю друку та доставки матеріалів у тому чи іншому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

На сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (входять Харківська, Полтавська та Сумська області) зазначено, що одне пробне тестування коштуватиме 213 гривень. Вартість банківської комісії за переказ грошей та вартість розрахунково-касового обслуговування банківських установ у вартість платної послуги не входить.

У Київському регіональному центрі оцінювання якості освіти за пробне ЗНО просять 309 гривень, у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти візьмуть 285 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські школярі підуть на канікули раніше

Реєстрація для участі у пробному тестуванні триватиме з 5 до 22 січня. Кожен охочий зможе зареєструватися на пробне ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови та літератури відбудеться у суботу, 19 березня, з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов — у суботу, 26 березня . У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Нагадаємо, 120 харківських школярів отримають премії по 1000 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.