Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 21:30

Скільки вагітних з COVID-19 госпіталізовані в Харківській області

Пологовий будинок, де приймають таких пацієнток, заповнений на 35%.

У Харківській області хворим на коронавірус вагітним надають допомогу в пологовому будинку №2 імені Гельферіха в Харкові.

Всього в Харкові приймають хворих на коронавірус п'ять міських медустанов — лікарні №13, 17, 18, 25 і пологовий будинок №2. Там розгорнуто 870 ліжок, зокрема 110 в пологовому будинку №2. Про це повідомила заступниця Харківського міського голови Світлана Горубнова-Рубан.

"Це спеціалізований пологовий будинок, де є можливість приймати пологи і надавати необхідну медичну допомогу хворим вагітним жінкам в окремих боксах. Такі жінки народжували своїх дітей протягом всього карантину. У цьому пологовому будинку ми відвели 110 ліжок для хворих на коронавірус вагітних і жінок з діагнозами гінекологічного характеру. Ці ліжка у нас ніколи повністю зайняті не були", — пояснила вона.

Горбунова-Рубан уточнила, зараз там зайняті 38 ліжок. У 36 вагітних і післяпологових підтверджений коронавірус, ще дві вагітних жінки з симптомами захворювання, результат ПЛР-тесту буде завтра. П'ятеро жінок на кисневій підтримці і одна жінка важка — на апараті штучної вентиляції легенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові немає вільних місць для хворих на коронавірус - заступниця міського голови

"Максимум 40 жінок [одночасно приймав пологовий будинок — ред.], з них 4-5 — вагітні, і не всі вони прийшли народжувати туди дитину, а прийшли через виявлений коронавірус в процесі спостереження, тому лікували там COVID-19 . Це вагітні  на різних термінах.  Вони приходили, лікувалися і йшли додому. У визначений термін — на 39-40 тижні вагітності, приходили знову до пологового будинку №2 і народжували там, перебуваючи під наглядом лікарів", — розповіла чиновниця.

За словами заступниці  Харківського міського голови, вагітні жінки з COVID-19 отримують таке ж лікування, яке отримують і інші хворі, у яких діагностували коронавірус.

Нагадаємо, 5 квітня у пологовому будинку №2  померли  дві післяпологових пацієнтки. Вони народили дівчаток, діти здорові.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.