Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще в одній громаді Харківщини заборонили відвідувати пляжі

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Купатися під час воєнного стану небезпечно.

На пляжах розставлять таблички, які попереджатимуть про небезпеку.

Цього літа у Дергачівській громаді Харківського району буде заборонено купатися. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дергачівської міськради. На засіданні розглядали питання підготовки місць масового відпочинку на водних об'єктах на випадок, якби був отриманий дозвіл на початок купального сезону. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

"За підсумками засідання вирішено не відкривати місця масового відпочинку населення на водних об'єктах влітку 2023 року через наявність загрози життю та здоров'ю населення під час воєнного стану. У можливих місцях для відпочинку на воді будуть розміщені інформаційні таблички щодо небезпеки купання", — пояснили у ГУ Держпродспоживслужби.

Як писав KHARKIV Today, раніше купатися заборонили у водоймах Мереф'янської громади. Купальний сезон вирішили не відкривати через наявність загрози життю та здоров'ю населення під час воєнного стану.

Загалом купання на територіях Харківської області, які були звільнені від російських окупантів, скоріше за все заборонять. Усі інші пляжі та водойми повинні перевірити, після чого рішення щодо заборони або дозволу їхнього відвідування ухвалять місцеві органи влади. Зокрема, рішення про заборону купання вже ухвалили у Балаклійській громаді.

У селищі Безлюдівка Харківського району відкриють пляжний сезон. Купатися дозволять на чотирьох пляжах. Це — Білий пляж (Безлюдівка, вулиця Харківська), пляж "Небо" (Безлюдівка, вулиця Нагірна, 57), аквапарк "Олександра" (Безлюдівка, вулиця Чайковського, 210-Д) та пляж "Агат" (Безлюдівка, вулиця Миру, 187).

Також планують відкрити по одному пляжу у Пісочинській, Краснокутській та Зміївській громадах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.