Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Які пляжі у Харківській області відкриють улітку

Фото: KHARKIV Today.
Поки що в переліку немає жодного місця відпочинку в Харкові.

У Харківській області можна буде відпочивати на семи пляжах цього літа.

На відміну від 2022 року, коли через повномасштабну війну не було визначено жодного пляжу для відпочинку, цього року чотири громади вирішили офіційно відкрити місця для відпочинку. До першого червня тут триватимуть перевірки. Це громади, які знаходились далеко від лінії фронту. 

"У минулому році через активні бойові дії не було місць для відпочинку. Сьогодні деякі громади визначили місця для відпочинку. Це сім пляжів на території Харківської області. Буде проведено обстеження території, підводної частини. Будуть чергувати рятувальники і медичний персонал, будуть засоби для рятування на воді. У всіх інших громадах - які були окуповані та знаходяться у безпосередній близькості до них - місця для відпочинку визначатися не будть. Це небезпечно. Звісно, відпочивати можна тільки на цих визначених об'єктах. Якщо обираєте інше місце, це може бути небезпечно. Хотів би застерегти: не відпочивайте у незнайомих місцях, які були окуповані або знаходяться близько від окуповованих", повідомив начальник управління ГУДСНС Сергій Колосовський.

Які пляжі планують відкрити:

Безлюдівська селищна рада - 4 пляжі;

Пісочинська селищна рада - 1 пляж;

Краснокутська селищна рада - 1 пляж;

Зміївська міська рада - 1 пляж.

У Харкові поки що не повідомляється про відкриття пляжів, але час ще є, говорять у ДСНС.

Як раніше писав KHARKIV Today, чотири пляжі неподалік Харкова готують до відкриттяБілий пляж (Безлюдівка, вул. Харківська), пляж "Небо" (Безлюдівка, вул. Нагірна, 57), аквапарк "Олександра" (Безлюдівка, вул. Чайковського 210 Д), пляж "Агат" (Безлюдівка вул. Миру, 187).

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.