Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

10 квітня, 2021 - 12:00

Що зміниться в харківському метро і громадському транспорті з неділі

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Харків і область увійдуть до "червоної" зони карантину.

У метро хочуть скоротити інтервали, громадський транспорт наповнювати пасажирами наполовину.

Вводити проїзд в транспорті за спецперепустками за прикладом столиці не будуть. Про це повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

"Метро працює з дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції і наповнення приблизно 50%. Те, що стосується дотримання інтервалу, ми сьогодні подивимося, особливо в годину-пік за своїми можливостями, тому що метрополітен має свої можливості. Ми, звичайно, будемо прагнути до того, щоб скорочувати інтервал між потягами, особливо, в годину-пік", — пояснив він.

За словами Терехова, громадський транспорт може набирати половину пасажирів від загальної кількості місць.

"Те, що стосується завантаження тролейбусів, трамваїв, громадського транспорту, теж 50% наповнення. Якщо ми говоримо про сидячі місця, сидячих місць одна кількість, а наповнення — інше. Давайте відштовхуватися від наповнення", — розповів секретар Харківської міськради.

Ці рішення Терехов обґрунтував тим, що "розуміє реалії".

"Я просто людина, яка ходить по землі, і розумію реалії. Щоб не створити колапс і дотримуватись  соціальної дистанції, необхідно виважено, толерантно підходити. Через засоби масової інформації всім пояснювати, що сьогодні здоров'я — понад усе, і щоб не вводити більш жорсткі обмеження, нам потрібно утримати цю ситуацію", — повідомив він.

У поліції розповіли, що будуть контролювати дотримання вимог щодо обмеження перевезень пасажирів в громадському транспорті, припинення роботи підприємств торгівлі, розваг, громадського харчування.

Нагадаємо, раніше регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області прийняла рішення про те, що з півночі 11 квітня весь транспорт продовжить працювати з 50% -ною наповнюваністю місць для сидіння.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.