Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Для запровадження "червоної" зони у Харківській області не бачать підстав

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Заступник голови ХОДА розповів про ситуацію з коронавірусом у регіоні.

Харківська область залишається у "помаранчевій" зоні епіднебезпеки.

Ситуація з коронавірусом у Харківській області залишається напруженою, проте підстав для запровадження "червоної" зони наразі немає. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"Ситуація залишається контрольованою, стабільною, але поки що напруженою. Ми бачимо, що показники свідчать про те, що є певна стабілізація, — сказав Черняк. — Сьогодні Харківська область відповідає показникам "помаранчевої" зони. Підстав для запровадження "червоної" зони ми не бачимо".

Як писав KHARKIV Today, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у Харківській області фіксується уповільнення динаміки госпіталізацій. Аналогічна ситуація спостерігається у Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Херсонській та Чернівецькій областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові знижується рівень захворюваності на коронавірус — міськрада

Нагадаємо, вся Україна перейшла у "жовту" зону епіднебезпеки 23 вересня. 10 жовтня у Харківській області встановили "помаранчевий рівень епіднебезпеки. Перехід Харківської області до "червоної" зони прогнозують кілька тижнів поспіль, проте регіон все ще залишається у "помаранчевій". Останнє засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки відбулося 9 листопада, до "червоної" зони віднесли Чернівецьку область, Харківська знову обійшла перехід.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.