Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нещепленим вхід заборонений. Куди у Харкові не пустять із понеділка?

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
З 6 грудня до зоопарку теж не пустять без сертифікату про щеплення.

До зоопарку і парку Горького, до музеїв і театрів, багатьох клубів і ресторанів з понеділка не потрапити без сертифікату про щеплення проти коронавірусу або негативного ПЛР чи експрес-тесту на ковід.

У багатьох харківських закладах харчування та місцях для розваг вже попереджають відвідувачів про нові правила.

1. Парк Горького

парк

Незважаючи на те, що атракціони знаходяться на свіжому повітрі, любителям американських гірок і колеса огляду доведеться пред'являти сертифікати вже при покупці квитка.

"До того ж, відвідувач повинен мати при собі документ, що засвідчує особу", — попереджають в адміністрації парку. Це необхідно для того, щоб ніхто не зміг скористатися чужим сертифікатом про вакцинацію або ПЛР-тест.

Перевірятимуть документи у касах та при вході на атракціони.

2. Зоопарк

зоо

Ще одна розвага на свіжому повітрі, куди не потрапиш без вакцинації чи негативного тесту на коронавірус. У зоопарку вже попередили відвідувачів, що пускатимуть дорослих лише за довідками. Як і скрізь, підійде жовтий (1 щеплення) та зелений (2 щеплення) сертифікати про вакцинацію, міжнародні сертифікати, тести або довідка про протипоказання від щеплення.

"Діти до 18 років допускаються до зоопарку у звичному режимі", — уточнили у зоопарку.

3. ККЗ "Україна"

ккз

Охочим послухати у грудні групу "НЕНСІ", кавери легенди 90-х "Руки вгору" або подивитися передноворічну виставу "Попелюшка" в оновленому кіноконцертному залі доведеться перед виставою зробити щеплення або тест.

4. Театри

театр

Багато театрів вже попередили глядачів, що з 6 грудня одного квитка для входу до зали глядачів буде недостатньо.

Оперний театр одним із перших почав попереджати глядачів про майбутні зміни. До нових карантинних обмежень у ХНАТОБі підійшли з усією серйозністю. Перед входом у театр у глядачів не лише перевірятимуть сертифікати, а й вимірюватимуть температуру.

Про те, що знадобляться довідки, попереджають глядачів і у театрі ім. Шевченка. Правила відвідування опублікувала і філармонія. Інші театри на своїх сторінках мовчать про нововведення, покладаючись на обізнаність глядачів, але за законом до сцени підпускатимуть тільки щеплених або здорових театралів.

5. Музеї

музей

Музеї також не повідомляють на офіційних сторінках про нові правила, але й туди з понеділка не можна буде потрапити без сертифікатів, довідки про протипоказання або одужання чи тесту.

6. Кінотеатри

кино

Зараз на вході до зали для глядачів у кінотеатрах максимум просять про те, щоб відвідувачі одягли маски, та й то не завжди. З 6 грудня все буде інакше, про що вже попереджає глядачів у мережі кінотеатр Multiplex.

Розсилками у месенджери або великим оголошенням на сторінках, як це зробили в Оперному театрі, тут не перейнялися, але на запитання глядачів підтверджують: сертифікати або тести потрібні.

"Або ж потрібно мати при собі довідку від лікаря, яка засвідчена печаткою, про те, що ви перехворіли на COVID-19", — пояснюють менеджери мережі кінотеатрів.

7. Гольф-клуб

гольф

У гольф-курорті Superіor підійшли до нових заборон з усією серйозністю. На сайті гольф-курорт попереджає відвідувачів про те, що їм доведеться пред'явити один із документів: сертифікати про вакцинацію, тести або довідки від лікаря.

"Для відвідування наших ресторанів, фітнес-клубу, спа-комплексу, тенісних кортів, гольф-симуляторів, а заодно будь-яких інших локацій гольф-курорту гостям слід пред'явити хоча б один із цих документів. Інакше ми будемо змушені відмовити в обслуговуванні", — суворо попереджають у адміністрації.

8. МакДональдз

мак

У той час, як ресторатори Харкова не збираються перевіряти у відвідувачів сертифікати про вакцинацію, посилаючись на те, що цієї вимоги у розпорядженні Кабміну немає, у "МакДональдсі" попереджають, що будуть суворі: для походу за гамбургерами вакцина, тест або довідка необхідні.

"Ми раді повідомити, що завдяки нашим вакцинованим працівникам усі ресторани МакДональдз, незалежно від кольору області, працюють", — повідомляють у ресторані швидкого харчування.

Винятки із правил

никольский

Сертифікат про вакцинацію не потрібен для походу до торгових центрів міста — за правилами, до магазинів поки що потрібно ходити без щеплень проти коронавірусу. Не потрібен сертифікат і для поїздки в екопарк: всі локації там знаходяться на свіжому повітрі, до того ж, вхід безкоштовний, а отже, немає і квиткової каси — перевіряти документи там просто нікому.

У дельфінарії ще не визначилися, чи виконувати вимогу Кабміну чи ні.

"Зателефонуйте у неділю, можливо, буде щось відомо", — кажуть в адміністрації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.