Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що відбувається на оглядовому майданчику Держпрому

Внутрішнє приміщення і територію зовні підготували до опорядження.

Всі роботи з підготовки і демонтажу завершили.

На оглядовому майданчику Держпрому готуються виконувати оздоблювальні роботи. Після того, як її обладнають, з висоти першого українського хмарочоса можна буде познайомитися з Харковом. Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Харнам.

Зараз на майбутньому оглядовому майданчику завершили всі підготовчі та демонтажні роботи для подальших будівельних робіт.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

"Внутрішнє приміщення і територія зовні повністю готові для комплексної обробки. Це утеплення перекриття і пристосування покрівлі, гідроізоляція і установка водостоків, поточний ремонт стін і підлоги, заміна вікон. У процесі активного відновлення вхідна група: сходи і кімната, з якої буде вихід на оглядовий майданчик ", — розповів Михайло Харнам.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Будівництво майданчика передбачає реставрацію сходових клітин та ліфтової шахти. Пізніше на більш сучасний і мобільний замінять ліфт.

Нагадаємо, оглядовий майданчик з'явиться на 12 поверсі шостого під'їзду Держпрому. Там встановлять бінокль. Фірма-підрядник має завершити роботи до 31 липня 2021 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.