Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки людей відвідали оглядовий майданчик на даху Держпрому у Харкові

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
На оглядовому майданчику облаштували дві локації: внутрішнє приміщення та оглядову зону.

Оглядовий майданчик розташований на даху 12-го поверху будівлі.

Оглядовий майданчик Держпрому у Харкові вже відвідали близько 2500 осіб. Там облаштовано дві локації — внутрішнє приміщення з туристичною експозицією та оглядову зону на даху. На майданчику встановили металевий паркан, скляну огорожу та бінокль. Майданчик для охочих помилуватися Харковом з висоти пташиного польоту відкрили наприкінці серпня. Про це розповіли у прес-службі Харківської обласної державної адміністрації.

"Завдяки програмі президента "Велике будівництво" реконструйовано будівлю Держпрому та збудовано оглядовий майданчик. У процесі реконструкції оглядового майданчика було встановлено новий ліфт та виконано внутрішні оздоблювальні роботи. А вже наприкінці літа до 30-річчя Незалежності України відбулося урочисте відкриття", — нагадав директор департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков.

На сайті КП "Харківського організаційно-методичного центру туризму", який організовує відвідування оглядового майданчика, повідомляється, що з 20 жовтня о 10:00 та 11:00 по понеділках, середах та п'ятницях проходить відвідування експозиції "Харків. Ракурси історії" у будівлі Держпрому.

Відвідати екскурсію та майданчик можна у складі організованої групи, попередньо необхідно зареєструватися на сайті КП.

Цього року у рамках "Великого будівництва" у Харківській області реалізується 13 об'єктів. сім об'єктів визначено на цей рік: дитячий садок у Зміїві, Лозівський міський Палац культури, Близнюківська центральна районна лікарня, Ізюмський ліцей №2, басейн "Вимпел" у Балаклії, Чугуївський ФОК, а також Держпром.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.