Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російські командири жаліються на відмови йти у наступ на Харківському напрямку

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Окупантам погрожують розстрілом у разі відмови воювати.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України перехопило розмову російських військових, які воюють на Харківському напрямку.

У перехопленні наведений фрагмент промови ворожого командира, який обурюється з того, що військові відмовляються йти у наступ. Чоловік кричить і передає погрози через іншого військового. Він каже, що розстріляє підлеглих. Зокрема, обіцяє особисто навести на них гаубицю Д-30. Командир просить іншого військового передати солдатам, щоб ті йшли за вказівкою, та погрожує загороджувальними загонами (розміщуються позаду основних підрозділів та запобігають втечі військових).

Перехоплений фрагмент:

— Командир, я. Ваше командование дало добро, я... То я вас обнулю. Будете — спросите у пацанов, что я с вами сделаю. Поэтому, нах*й, не будьте предателями, нах*й. Предателями, пятисотыми. Выгляните туда, куда вам сказал "Лукас". Там вас встретят, бл*дь, пацаны. Не тупите, нах*й. Вы умрете, если сейчас останетесь! Я сам лично на вас, с*ка, нах*й, наведу Д-30, и вам п*зда. Где? Где, бл*дь, остальные все, нах*й?

Пускай их, нах*й, застрелят, потому что их все равно *бнут при выходе, нах*й. У нас стоит заградотряд. Никто не выйдет! Пусть толкаются вперед, скажи им!

Як писав KHARKIV Today, російські окупанти продовжують наступати у Харківській області і вже розтягли лінію фронту на 30 кілометрів. Вони проводять тактично важливі наступи на північ та північний схід від Харкова. На думку аналітиків Інституту вивчення війни (ISW, США), ворог хоче швидко зробити буферну зону вздовж кордону, а не просуватися углиб.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.