Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російська армія перекинула нові танкові підрозділи на Харківщину

Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ
Триває 120 доба війни.

Окупанти намагаються відновити наступ з Ізюму на Барвінкове і Слов'янськ.

На Слов'янському напрямку російська армія перемістила до двох танкових підрозділів для посилення угрупування військ біля Ізюма Харківської області. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Основні зусилля загарбників зосереджені на покращенні тактичного положення, також вони намагаються виявити слабкі місця в обороні української армії. За даними Генштабу, загарбники планують застосовувати на Слов'янському напрямку важкі вогнеметні системи.

На Харківському напрямку окупанти намагаються не допустити виходу українських військових в тил угруповання своїх військ, що діє на Слов’янському напрямку. За минулу добу на цьому напрямку загарбники проводили повітряну розвідку біля Байраку та Рубіжного (населені пункти вздовж траси Харків - Вовчанськ). На північ від Харкова окупанти намагалися знайти слабкі місця в обороні і прорвати її. ВСУ тримають позиції.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області окупанти роблять усе можливе, аби укріпити свої позиції. Українська армія намагається взяти під контроль державний кордон. На кордоні відбувається посилене патрулювання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.