Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти намагаються укріпити свої позиції в Харківській області

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Укріплення позицій передбачає інженерне укріплення та знищення доріг.

Українська армія стримує окупантів, аби витіснити за державний кордон.

У Харківській області окупанти роблять усе можливе, аби укріпити свої позиції. Українська армія намагається взяти під контроль державний кордон. На кордоні відбувається посилене патрулювання. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в етері національного телемарафону.

"По Харківщині прикордонники разом з іншими захисниками України роблять все можливе, щоб відігнати його до лінії кордону, для того, щоб взяти під контроль державний кордон і забезпечити безпеку на цих напрямках, оскільки там також ворог робить усе можливе для того, щоб укріпити свої позиції, саме в тих точках, де він є на даний момент. Укріпити свої позиції — це, в першу чергу, означає взяти важливі комунікації, в тому числі шляхи для того, щоб ворог не міг переміщуватися. Для того робляться інженерні укріплення, знищення доріг. Для того, щоб ворогу ускладнити його дії", — сказав Демченко.

За його словами, під час війни контроль за лінією кордону здійснюють усі підрозділи Державної прикордонної служби та Збройні сили України, патрулювання відбувається зі службовими собаками та за допомогою безпілотних літальних апаратів.

"Через обстріли не відбувається класичної охорони кордону — коли всі звикли бачити наряди, які патрулюють по лінії кордону, в тому числі зі службовими собаками, але всі підрозділи Державної прикордонної служби, Збройних сил України тримають всі необхідні напрямки, важливі напрямки, для того, щоб не допустити повторного вторгнення. Тому відбувається і патрулювання, в тому числі за допомогою безпілотників, щоб відстежувати ситуацію в прикордонні, щоб активно протидіяти у разі спроб дій диверсійних груп, і відбуваються необхідні дії для укріплення, як позицій, так і в інженерному відношенні для того, щоб ворог відчув усю силу, якщо він спробує повторно вторгнутися на цих напрямках", — пояснив Демченко.

Як писав KHARKIV Today, речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник повідомив, що окупанти перегруповуються і посилюють свої війська, аби поновити наступ у напрямку Рубіжного (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район), це у 50 кілометрах на північний схід від Харкова. Поруч окупанти ведуть постійні обстріли й повітряну розвідку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.