Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Загарбники готуються до наступу на північному сході від Харкова

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Ворог перегруповується та посилює свої війська.

Окупанти ведуть повітряну розвідку. 

На Харківському напрямку ворожі підрозділи зі складу 6-ї армії західного військового округу берегових військ Балтійського флоту та так званого мобілізаційного резерву 1-го армійського корпусу продовжують тактику втримання раніше зайнятих позицій і недопущення подальшого просування українських військ до державного кордону, а також в тил російським військам, які діють на Слов'янському напрямку. Про це 17 червня повідомив речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник. 

За його даними, ворог перегруповується і посилює свої війська, аби поновити наступ у напрямку Рубіжного (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район) — 50 кілометрів на північний схід від Харкова. Поруч окупанти ведуть постійні обстріли і повітряну розвідку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська ракета вперше влучила по Первомайському

"І для уточнення позицій наших військ окупант веде повітряну розвідку, зокрема такі його дії зафіксовані в районах населених пунктів Перемога (Харківський район), Байрак, Шестакове, Рубіжне, Верхній Салтів (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район). В районі Кочубеївки (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район) українські військові влучним вогнем звели нанівець спроби противника провести розвідку боєм і відкинули його на попередні позиції", — розповів Мотузяник.

Нагадаємо, село Рубіжне звільнили від загарбників на початку травня. Минулого тижня ВСУ втратили два села поруч на північ до російського кордонку, Ізбицьке та Варварівку. Під час бою біля Ізбицького у полон потрапили два бійці Інтернаціонального легіону Александер Дрюке та Енді Г'юн. Фото з ними уже опублікували російські канали. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.