Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни розширили зону активних бойових дій на Харківщині

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Росія посилила оперативно-тактичне угруповання військ "Сєвєр".

Окупанти намагаються змусити Україну перекинути резервні підрозділи.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що зона активних бойових дій розширилася. На Харківщині окупанти зосереджені на напрямку Стрілеча — Липці та окупації міста Вовчанськ.

"Противник розширив зону активних бойових дій майже на 70 кілометрів, таким чином намагаючись примусити нас задіяти додаткову кількість бригад зі складу резерву. Основні зусилля ворог зосередив на напрямку Стрілеча — Липці та на захоплені Вовчанська з подальшим виходом до Білого Колодязя і розгортанням наступу в тил наших військ", — розповів Сирський.

Росія створила для наступу та значно посилила оперативно-тактичне угруповання військ "Сєвєр". Туди входять бойові частини 6-ї, армії, 11-го та 44-го армійських корпусів. Як зазначив Сирський, наступ росіяни почали набагато раніше, ніж планували, оскільки виявили, що Україна перекидає підрозділи. Попри це, прорвати оборону йому не вдалося.

Як писав KHARKIV Today, 16 травня на Харківському напрямку відбулося 10 бойових зіткнень. На Вовчанському напрямку наступ триває у Вовчанську та західніше міста. На Липецькому напрямку ворог намагається закріпитися у селі Глибоке та потрапити на околиці села Липці, яке регулярно б'ють з артилерії, мінометів та авіації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.