Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни просунулись на 10 км вглиб Харківської області

Липці. Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
ЗСУ вдалося стабілізувати ситуацію.

Найглибша точка просування росіян на Харківщині — 10 кілометрів.

Про це повідомив президент країни Володимир Зеленський під час зустрічі з журналістами, повідомляє ТСН. Учора, 16 травня Зеленський був у Харкові, де проводив Ставку з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським, командувачем ОСУВ "Хортиця" Юрієм Содолем, командувачем ОТУ "Харків" Михайлом Драпатим, головою ДПСУ Сергієм Дейнеко та представниками правоохоронних органів.

"На сьогодні наші Сили оборони стабілізували росіян там, де вони зараз знаходяться. Найглибша точка їх просування — 10 кілометрів. На напрямках деяких бригад у ворога немає зовсім просування і не було", — сказав президент.

Сили оборони в області підсилили кількома батальйонами, які вивели з інших напрямків та резерву.

Президент України також пояснив, чому росіянам вдалося прорвати першу лінію оборони. Володимир Зеленський пов'язує тактичний успіх противника з браком засобів протиповітряної оборони та кількамісячною паузою  перервою в ухваленні рішень партнерами про військову допомогу для України.

Зеленський також дав пояснення про відсутність фортифікацій на кордоні в Харківській області.

"До бетонної лінії оборони ніхто не дійшов, це маячня, що там говорять. Ворог дійшов до першої лінії. Перша лінія – це не кордон, там неможливо будувати, тому що через відповідну зброю, якою працювали росіяни, наші люди гинули", — розповів президент. За його слвоами, росіян зупинили на першій лінії оборони. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.