Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росія згортає госпіталь за 100 кілометрів від Харкова

Військові медики працювали тут від 24 лютого.

Росія почала виводити медичний підрозділ 220-ї медичного спецпідрозділу з Шебєкіного.

За інформацією військового оглядача Олександра Коваленка, спеціальний медичний загін 220-й МОСН ЗВО був розгорнутий за 100 кілометррів від Харкова з 24 лютого. Але тепер його згортають і передислоковують вглиб, подалі від українсько-російського кордону.

"Фактично з перших днів цей підрозділ обслуговував поранених окупантів, яких звозили з України. Третє хірургічне відділення відігравало в регіоні головну роль із медичної підтримки передовіх підрозділів Росії. Тепер цей потенціал згортається і передислоковується, що говорить про послаблення даної локації і фактичної переорієнтації пріоритетів Росії", - пише Коваленко.

У той же час, зауважує оглядач, велика концентрація польових госпіталів зберігається в Ростовській області, куди везуть поранених росіян із Луганського та Донецького плацдармів. Харківський напрямок, за словами Коваленка, стає другорядним.

У той же час минулого тижня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний дав розгорнуте інтерв'ю британському виданню The Economist. Він не виключив, що Росія спробує розпочати новий наступ, "не на Донбасі, а у напрямку Києва, з Білорусі, не виключено й південного напрямку".

Нагадаємо, напередодні широкомасштабного вторгнення Росії було відомо, що в Шебєкіному на території центральної лікарні розташувався військовий шпиталь. Після осіннього контрнаступу ЗСУ, коли більша частина Харківщини була звільнена, Шебєкіно опинилося в зоні ураження української армії. До речі, саме до цього міста втекли багато українських зрадників із деокупованої Харківської області.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.