Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росія використовує дітей із Харківської області у пропаганді

Скрин: ЦПД
Ворожі ЗМІ поширюють матеріали про поїздку дітей із Харківщини до Криму.

Росія використовує дітей з тимчасово окупованих територій Харківської області у власних цілях.

Ворожі засоби масової інформації поширили матеріали про відпочинок дітей з окупованих населених пунктів Харківщини у Криму. У них розповідають, що діти відвідали кілька пам'яток часів СРСР та встановили "російський прапор Харківської області" на вершині гори Ай-Петрі. До текстових повідомлень додали фото дітей.

Зокрема, у ворожих ЗМІ вийшли три матеріали із заголовками:

  • "Российский флаг Харьковской области на высоте 1234 метра над уровнем моря: Ребята из нашего региона совершили подъем на вершину горы Ай-Петри, что в Крыму",
  • "Российский флаг Харьковской области на высоте 1234 метра над уровнем моря",
  • "В Ялту прибыли ребята из освобожденной российскими войсками части Харьковской области".

Діти перебувають у Криму кілька днів. Зокрема, на російське свято День партизан, яке відзначають 29 червня, дітей відправили по партизанських місцях протяжністю понад 20 кілометрів, наступного дня вони відвідали Ай-Петрі. Також пропагандисти вказали імена депутатів, які нібито допомогли в організації дозвілля дітей.

Як зазначив Центр протидії дезінформації, російські пропагандисти використовують дітей у своїх матеріалах для того, щоб створити видимість лояльності до окупаційного режиму серед молоді, легітимізувати окупацію за допомогою створення ілюзії піклування про місцевих жителів та просунути наратив про прагнення мешканців Харківської області перебувати у складі Росії.

"Подібні акції ворог використовує для ідеологічної обробки населення. Залучаючи дітей з ТОТ до пропаганди, рф порушує їхні права та норми міжнародного законодавства", — зауважив ЦПД.

з
Скрин: ЦПД

Як писав KHARKIV Today, росіяни брешуть про те, що жителі Харківщини навмисне отруїли військових. Пропагандисти поширюють фейковий рапорт.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.