Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Річниця Революції Гідності: харків'яни зберуться у центрі міста

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
У День Гідності та Свободи відзначають річницю початку Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Усі охочі можуть приєднатися до акції.

У неділю, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Патріоти у Харкові проведуть акцію біля облдержадміністрації. Про це повідомили на сайті храму Святого Іоанна Богослова.

"Наша громада не просто брала участь — творила історію. І бути причетним до цього — це неймовірна радість, неймовірне щастя", — розповів духівник харківського Євромайдану отець Віктор Маринчак.

Початок акції о 12:00 21 листопада біля Харківської облдержадміністрації (вулиця Сумська, 64). Організатори запрошують усіх охочих.

Нагадаємо, Євромайдан у Харкові розпочався 19 листопада 2013 року — раніше, ніж у Києві, і вважається одним із найбільших за кількістю учасників. Тоді харків'яни вийшли на площу Свободи на мітинг на підтримку Асоціації з ЄС. Через три дні — 22 листопада 2013 року відбувся перший мітинг Євромайдану. Через добу міська влада обгородила площу Свободи сіткою під приводом підготовки до Нового року.

Під час розстрілів на Євромайдані 20 лютого 2014 року в Києві загинули троє харків'ян: Владислав Зубенко, Євген Котляр та Юрій Паращук. Посмертно їм присвоїли звання "Герой України".

З 2014 року указом президента Петра Порошенка 21 листопада оголошено Днем Гідності та Свободи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.