Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ремонт моста над водосховищем у Старому Салтові перенесли

Фото: Стройобзор
Об'їзну дорогу організовувати не планують.

На час ремонту транспорт буде об'їжджати закриту ділянку через село Рубіжне в Вовчанському районі.

Ремонт моста через Печенізьке водосховище в селищі Старий Салтів (Вовчанський район) планували почати в квітні-травні. Однак зараз терміни переносяться імовірно на два місяці. Про це KHARKIV Today повідомив начальник відділу з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Ковака.

За його словами, причиною затримки старту ремонту стало рішення про зміну технологічного процесу. Підрядника вибрали ще в минулому році, матеріали закуплені.

"Ще не розпочалися, проводиться коригування проєкту. Це не пов'язано з тендерною документацією, тендер був проведений, визначено підрядника. Є деякі нюанси, які потрібно уточнювати, за технологією виконання. Я думаю, що це буде через два місяці [закриють на ремонт — ред .]. Попередньо, об'їзд буде організовано через Рубіжне, там є міст через Сіверський Донець", — пояснив Ковака.

У той же час керівник автотранспортного підприємства "Авто-Ові" Валерій Дробушко, який обслуговує декілька маршрутів в напрямку Вовчанська, каже, що через Рубіжне проїхати неможливо.

"Я посаджу в автобус тих, хто придумав такий об'їзд і сам сяду за кермо, провезу їх там, щоб вони зрозуміли. Маршрутки там просто не проїдуть", — сказав Дробушко.

Як писав KHARKIV Today, дорожники планують розширити міст в Старому Салтові, посилити опори і замінити прогонові будови. Після реконструкції він зможе витримувати великі навантаження.

Нагадаємо, в системі державних закупівель ProZorro розміщені п'ять тендерів на реконструкцію моста на 46 кілометрі дороги Т-21-04 Харків — Вовчанськ — контрольно-пропускний пункт "Чугунівка" на загальну суму 68,7 мільйона гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.