Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Призначено підготовче засідання у справі про хабар колишнього голови Харківської облради

Артур Товмасян. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Обвинувальний акт переданий до суду.

У судове засідання викликають учасників провадження.

Вищий антикорупційний суд призначив підготовче засідання по справі ексголови Харківської обласної ради Артура Товмасяна, його колишнього заступника Андрія Малиша та адвоката Руслана Танабаша. Воно має відбутися у середу 8 лютого. Про це повідомляє "Слово і діло" з посиланням на повідомлення Вищого антикорупційного суду.

"Призначити на 8 лютого 2023 року о 16:00 у приміщенні Вищого антикорупційного суду підготовче судове засідання, в яке викликати учасників судового провадження", — сказано у рішенні суду.

Як писав KHARKIV Today, на початку лютого 2022 року прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) скерував до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт щодо Артура Товмасяна, Андрія Малиша та Руслана Танабаша.

Слідство встановило, що на початку 2021 року голова Харківської облради Артур Товмасян у змові зі своїм заступником Андрієм Малишем вимагав у керівника обласного комунального підприємства 1 мільйон 50 тисяч гривень за те, щоб залишити його на посаді. Керівник підприємства погодився і почав виплачувати їм гроші.

У липні 2021 року заступника голови та його спільника викрили та затримали після одержання останньої частини хабаря у сумі 350 000 гривень. Після чого їм оголосили підозру. У серпні 2021 року підозру отримав голова Харківської облради. 19 серпня Артура Товмасяна звільнили з цієї посади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.