Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Голові Харківської облради вручили підозру

В облраді пройшли обшуки.

Артура Товмасяна підозрюють у вимаганні хабара.

4 серпня слідчі Національного антикорупційного бюро вручили підозру голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради Роман Семенуха.

"Національне антикорупційне бюро України вручило підозру голові Харківської обласної ради", — написав Семенуха на своїй офіційній сторінці Facebook.

У пресслужбі НАБУ інформацію поки не надали.

"Інформація про вчинення слідчих дій у Харківській обласній раді та вручення чи ні підозри зараз уточнюється у детективів", — відзначили у пресслужбі.

Як писав KHARKIV Today, 22 липня Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили заступника голови Харківської облради і його спільника — адвоката під час отримання 1 мільйона 50 тисяч гривень хабара. За даними слідства, хабар вимагали від директора комунального підприємства за те, щоб той залишився на посаді.

Наступного дня у НАБУ заявили, що процесуального статусу у голови Харківської облради Артура Товмасяна немає, інформацію про його причетність до вимагання перевіряють. Слідчих дій з Артуром Товмасяном на той момент не проводили. Процесуальний статус у кримінальному провадженні є тільки у двох осіб — підозрюваних.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.