Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Приймальне відділення лікарні відремонтували у місті Харківської області

Крім оновлених приміщень, у лікарні з'явилося сучасне обладнання.

Нове приймальне відділення екстреної медичної допомоги відкрили у Куп'янській лікарні.

Повну реконструкцію приймального відділення та закупівлю сучасного медобладнання провели за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомили у Харківській облдержадміністрації.

"Важливо, щоб при потраплянні людини з "екстренки" у приймальне відділення, була проведена швидка діагностика хворого, щоб був правильно поставлений діагноз і призначено правильне лікування. Для цього потрібна сучасна техніка. Тому дуже грамотно і мудро підійшли до цього питання — був зроблений не тільки сам ремонт приміщення, а й забезпечено відділення сучасним обладнанням", — пояснив заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.

больница Купянск

За словами директора Куп'янського територіального медичного об'єднання Євгена Синька, тепер у відділення є все медичне обладнання. За потреби тут можуть відразу провести УЗД і ендоскопічне дослідження, а також комп'ютерну томографію.

"В окремому кабінеті встановлений 16-ти зрізовий комп'ютерний томограф. Він більш сучасний, ніж той, який тут був раніше, і буде надавати необхідну медичну допомогу жителям району. Уже є фахівці і найближчими днями комп'ютерний томограф почне повноцінну роботу", — розповів Євген Синько.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Директор медустанови уточнив, вхідні групи відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги обладнали пандусами і підйомниками для людей з інвалідністю. Також тут облаштували три окремі входи і виходи: для пацієнтів, доставлених у відділення швидкою, для інфекційних хворих і основний вхід до відділення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарня у Харківській області буде використовувати енергію сонця

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

Лікар відділення екстреної медичної допомоги Юрій Парасоцький повідомив, на першому поверсі тут знаходиться реанімаційний зал, де лікарі зможуть за потреби надати пацієнту хірургічну допомогу. За його словами, це потрібно при пораненнях і інших важких випадках, щоб не втратити дорогоцінний час, необхідний для порятунку життя потерпілого. Також сучасне обладнання дозволяє більш доступно провести обстеження і забір аналізів.

Створили комфортні умови і для медперсоналу. Головна медсестра медустанови Вікторія Борщ розповіла, що кімната відпочинку обладнана всім необхідним, щоб докторський і сестринський персонал зміг відпочити під час чергування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові відремонтують під'їзд до дитячої лікарні

Через нове приймальне відділення влаштовувався на лікування у хірургічне відділення військовий пенсіонер з Куп'янська В'ячеслав Веницький.

"Прийом відбувся, незважаючи на чергу, дуже швидко. Сподобалося також, що тест на СOVID-19 зробили швидко — за 15 хвилин отримав результат. Проходив УЗД — нове обладнання і теж швидко. Що хочу сказати, у таких умовах відчуваєш себе краще і настрій гарний", — пояснив пенсіонер.

Фото: ХОГА
Фото: ХОДА

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.