Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президента просять зробити "героєм" ще одне місто на Харківщині

Наразі Ізюм окупований, у ньому зруйновано біль 80% будівель.

Житель України Юрій Ветушинський написав Президенту України Володимиру Зеленському петицію, де просить надати місту Ізюм у Харківській області звання міста-героя.

Відповіднае звернення опубліковане 9 серпня на сайті президента.

"Прошу пана президента і Верховну раду України розглянути питання про надання почесного звання місто-герой місту Ізюм Харківської області", — сказано у повідомленні.

Автор петиції не став обґрунтовувати своє прохання.

Зазначимо, президент розглядає петиції, якщо вони набирають не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців із дня їх опублікування. У день публікації звернення Юрія Ветушинського щодо надання Ізюму звання міста-героя набрало 19 підписів, збір триває. Підтримати петицію можна за посиланням тут.

На початку повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський присвоїв звання героїв кільком містам, зокрема Харкову. Ізюм був окупований 1 березня. Його довго не могли захопити сили РФ, поки місцеий зрадник не показав обхідний шлях. Наразі в місті дислокується велике угрупування російських сил, у ньому знищено близько 1000 будівель.

Як писав KHARKIV Today, 5 серпня Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію Аліни Коновалової щодо посилення ППО в Харківській області. Він доручив головнокомандувачу Збройними силами України Валерію Залужному розглянути питання посилення протиповітряної оборони на Харківщині.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.