Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент доручив головнокомандувачу розглянути можливість посилення ППО на Харківщині

Фото: defence-ua.com.
Володимир Зеленський зазначає, що ефективності системи протиповітряної оборони є одним із найважливіших його пріоритетів.

Головнокомандувачу Збройними силами України Валерію Залужному доручено розглянути питання посилення протиповітряної оборони на Харківщині.

5 серпня Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію Аліни Коновалової щодо посилення ППО в Харківській області. Відповідну відповідь опублікували на сайті президента.

У своїй відповіді Володимир Зеленський зазначив, що питання посилення обороноздатності України, зокрема, ефективності системи протиповітряної оборони, є одним із найбільш актуальних завдань сектору безпеки й оборони та одним із найважливіших пріоритетів самого президента. З початку війни влада здійснила дипломатичні, організаційні та технічні заходи для посилення системи ППО, питання, порушене в петиції президент доручив розглянути головнокомандувачу Збройних сил України.

"Ураховуючи, що протиповітряна оборона міста Харків та Харківської області здійснюється у загальній системі протиповітряної оборони України, я доручив головнокомандувачу Збройних сил України В. Залужному, на якого покладено відповідальність за її організацію та керівництво, розглянути порушене в електронній петиції питання і про результати розгляду поінформувати її автора", — сказано у відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни просять у президента скасувати всі комунальні платежі в місті

Нагадаємо, жителька України Аліна Коновалова подала петицію 10 червня.

"Прошу надати Харкову та Харківській області більше протиповітряної оборони. Місто кожен день під обстрілами ракет, проте мешканці міста повертаються додому і на роботу задля оплати комунальних послуг та інших потреб", — пояснювала автор петиції.

Зазначимо, президент розглядає петиції, якщо вони набирають не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців із дня їх опублікування. Петиція про збільшення кількості ППО на Харківщині, яку написала Аліна Коновалова, набрала за два місяці 25 296 підписів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.