Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Предстоятель ПЦУ відкрив у Харкові меморіал загиблим на Майдані і у теракті

 Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Пам'ятну дошку встановили на фасаді храму Святого Іоанна Богослова.

На меморіальних дошках — імена харків'ян, які загинули на Майдані і під час теракту біля Палацу спорту.

21 вересня на фасаді храму Святого Іоанна Богослова (вулиця Велика Панасівська, 105-А) предстоятель Православної церкви України Епіфаній відкрив меморіал.

На центральній частині меморіалу напис з Євангелія від Іоанна 15:13: "Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів". Ліворуч — імена харків'ян, убитих під час Революції Гідності: ​​Владислава Зубенка, Євгенія Котляра, Юрія Паращука. Праворуч — імена харків'ян, які загинули від вибуху під час теракту біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року: Данила Дідика, Миколи Мельничука, Вадима Рибальченка і Ігоря Толмачова.

Нагадаємо, храм Святого Іоанна Богослова вибрали не випадково: тут проходять молебні за загиблими, а також на стінах храму вибиті імена військових з Харківської області, які загинули у російсько-українській війні.

Як писав KHARKIV Today, 20 вересня митрополит Епіфаній прибув  до Харківської області з архіпастирським візитом. Предстоятель ПЦУ освятив наріжний камінь і заклав пам'ятну капсулу в фундамент майбутнього храму в Богодухівському районі, він освятив престол у центральній частині храму Святого Іоанна Богослова, а також відслужив святкову літургію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.