Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пожежа у Благовіщенському соборі. Храм знеструмили

Причиною стало коротке замикання.

У підсобному приміщенні на території храму сталося замикання електрощита, від якого "живиться" підсвічування собору.

11 січня вранці на території Свято-Благовіщенського собору Пресвятої Богородиці Української православної церкви (Благовіщенська площа, 1) спалахнуло технічне приміщення. За адресою виїжджали рятувальники, вогонь загасили близько 9:50. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав, майно храму не пошкоджено. Про це повідомив KHARKIV Today секретар Харківської єпархії Михайло Кіт.

"Це не торкнулося абсолютно собору, пожежа сталася у підсобному приміщенні — сараї. Там був щиток, який підсвічує собор, було замикання. Там не було нічого займистого. Слава Богу, все вже локалізовано та загашено. Ніхто не постраждав, до собору це жодного стосунку не має”, — пояснив Михайло Кіт.

За інформацією KHARKIV Today, храм зараз знеструмлений.

UPD. Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області, вогонь поширився на площу 60 квадратних метрів. Пожежа сталася о 8:45.

"О 9:32 пожежу локалізовано на площі 60 квадратних метрів, о 9:43 — ліквідовано. Жертв та постраждалих немає. До гасіння залучили 20 чоловік ічотири одиниці техніки ДСНС", — пояснили у ГУ ДСНС у Харківській області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.