Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Постраждалим під час пожежі в "Золотому часі" дадуть по 10 тисяч гривень

Фото: KHARKIV Today
Відповідне рішення ухвалили депутати Харківської облради.

Постраждалими під час пожежі в приватному пансіонаті для літніх людей "Золотий час" в Харкові визнали 29 чоловік.

4 березня на позачерговій сесії Харківської облради депутати підтримали рішення про надання матеріальної допомоги постраждалим під час пожежі в "Золотому часі". З обласного бюджету дадуть 290 тисяч гривень. Про це повідомили в Харківській облраді.

"Надзвичайна ситуація державного рівня сталася 21 січня в приватному пансіонаті для літніх людей на вулиці Нижня Гієвська, 150 в Харкові. Під час пожежі в двоповерховому будинку, переобладнаному для проживання літніх людей, загинуло 15 чоловік. Потерпілими визнано 29 чоловік", — пояснили в обласній раді.

Гроші виплатять тим, хто зазначений у списку постраждалих на пожежі: 29 чоловік отримають по 10 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо основні причини пожежі в харківському пансіонаті для літніх людей

Нагадаємо, 21 січня в приватного пансіонату "Золотий час" пожежа забрала життя 15 чоловік. Постраждали ще п'ятеро чоловік, один з них помер через три дні після трагедії. Чотирьох підозрюваних у пожежі 23 січня Київський районний суд взяв під варту без права внесення застави. До СІЗО відправили адміністратора Ігоря Мирончука, керуючих Ольгу і В'ячеслава Кравченків, а також власника будинку, в якому був пансіонат для літніх людей, Славіка Акопяна.

Як писав KHARKIV Today 19 лютого було відомо, що дозвіл на отримання та поховання 12 з 15 тіл дали родичам загиблих під час пожежі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.