Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 травня, 2021 - 14:54

Послабити карантин можуть в Харкові і області

Регіон на жорсткому карантині 24 дні.

Зараз в "червоній" зоні шість областей, в трьох з них обмеження попускати не будуть.

Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в країні розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, в цілому епідемічна ситуація стабілізується шостий тиждень поспіль. Про це 5 травня повідомили в Офісі президента.

Прем'єр-міністр уточнив, зараз шість областей залишаються в "червоній" зоні. Після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з "червоної" зони можуть вивести Харківську, Хмельницьку і Чернівецьку області, оскільки у них всі показники відповідають встановленим критеріям.

Денис Шмигаль наголосив, що після цього "червоний" рівень епідемічної небезпеки залишиться в трьох областях — Сумській, Полтавській та Запорізькій.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус підтвердили у 405 жителів Харківської області. Регіон знаходиться на першому місці в Україні за кількістю нових випадків захворювання.

Як писав KHARKIV Today, 30 квітня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та місцева прийняли рішення залишити Харківську область в "червоній" зоні. Карантин вирішили не послаблювати через наближення Великодня, оскільки передбачалося скупчення людей і порушення маскового режиму.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.