Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 900 воєнних злочинів вчинили росіяни під час окупації Харківщини

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Про усі жахіття, скоєні загарбниками, тільки почали дізнаватися.

Окрім окупантів, злочини вчиняли деякі місцеві зрадники. 

Близько 1000 поліцейських займаються відновленням правопорядку та безпеки на Харківщині. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

"Задокументовано 928 воєнних злочинів на території Харківщини. Але, крім цього, коли повертається закон і порядок, разом з нашими поліцейськими починається розслідування й інших порушень закону, які могли статися під час окупації. Наприклад, на тій самій Харківщині викрито жителя одного з сіл Купʼянського району. Попередньо встановлено, що він, у період окупації цієї території, за попередньою змовою з групою осіб, убив трьох місцевих мешканців, після чого спалив тіла в приватному автомобілі. Особі повідомлено про підозру і взято під варту", — розповів заступник голови МВС. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Рідні, ви вільні!" Жителів деокупованих територій Харківщини вітають білбордами

За його словами, з кожним днем викриваються нові злочини росіян.  

"Ми навіть не уявляємо той обсяг воєнних злочинів, який було вчинено на тимчасово окупованих територіях ворогом. Це лише початок і кожен додатковий день після того, як наша влада повернулася на наші території, ми знаходимо все нові й нові ознаки злочинів окупаційного режиму", — пояснив Єнін.

Нагадаємо, жителька Салтівки працювала на окупантів у селі на Харківщині. Жінка стала підозрюваною в колабораційній діяльності. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.