Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителька Салтівки працювала на окупантів у селі на Харківщині

Затриманій оголосили підозру.

Жінка обійняла посаду "старости" в селі на Харківщині.

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області.

Як установило слідство, 50-річна харків'янка під час війни перебувала у селі Василенкове Куп'янського району Харківської області. Будинок жінки у Харкові окупанти обстріляли ще навесні.

"До війни ця любительниця "руського миру" мешкала на Північній Салтівці, одному з найбільш постраждалих від російських обстрілів спальних районів Харкова. Її харківську дев'ятиповерхівку рашисти атакували ще у березні, пошкодивши більшість квартир у будинку", — розповіли в СБУ.

Наприкінці червня окупанти запропонували їй стати "старостою" цього села. Вона добровільно погодилася і працювала на "посаді" з червня по вересень.

"Староста" брала участь у засіданнях окупаційної адміністрації в Балаклії та за вказівками окупантів збирала інформацію і заяви від мешканців Василенкового. За інформацією Харківської обласної прокуратури, заяви стосувалися питань "організаційного та гуманітарного характеру". 

Затримали жінку під час відпрацювання деокупованих територій Харківської області. Їй оголосили підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Жінці загрожує від п'яти до десяти років тюрми.

кол

Як писав KHARKIV Today, 30 вересня у Чугуєві затримали жінку, яка працювала у "податковій службі Харківської області" в Куп'янську під час окупації. Вона втекла до Чугуєва після деокупації Куп'янська. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.