Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 430 обстрілів. У Сухопутних військах розказали про ситуацію на Куп'янському напрямку

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Ліквідовані 144 окупанти.

Окупанти не відмовляються від ідеї вдруге окупувати Куп'янськ.

Куп'янський напрямок залишається активним, російські військові продовжують йти в атаки. Минулої доби вони 431 раз обстріляли позиції Збройних сил України. Кількість обстрілів на Куп'янському та Бахмутському напрямках майже однакова. За добу на Лимано-Куп'янському напрямку відбулося 12 бойових зіткнень. Путін хоче окупувати Куп'янськ, оскільки йому потрібна хоч якась "перемога" перед майбутніми виборами. Про це повідомив начальник служби зі зв'язків із громадськістю командування Сухопутних військ Збройних сил України Володимир Фітьо в ефірі національного телемарафону.

"Основна мета, звичайно, на Куп'янському напрямку це є повторна окупація міста для того, щоб через цей логістичний центр здійснювати постачання своїх окупаційних військ і, звичайно, перед виборами потрібна будь-яка, хоча би мінімальна перемога, щоб показати, що 300 000 російських військових не дарма полягли. Хоча вони полягли дарма. І ми зараз бачимо ситуацію, що знову ворог акцентується на штурмах саме за допомогою штурмових груп. Вони ідуть, вони ідуть по своїх трупах і лягають біля них же. На даний час стратегічних успіхів російська окупаційна армія на нашому напрямку не здобула", — розповів Фітьо.

За добу на Лимано-Куп'янському напрямку українська армія знищила 144 російських окупантів. За словами Фітьо, уздовж лінії Куп'янськ — Сватове — Кремінна окупанти перегруповуються, оскільки зазнали втрат, проте від своїх планів не відмовилися.

"На початку жовтня противник на цьому напрямку пробував активніше наступати. Зараз, під час цих наступів, вони отримали гарно по зубах, втратили багато особового складу, техніки. Зараз на даному напрямку вони здійснюють перегрупування. Тобто від своїх намірів вони не відмовляються, але у зв'язку із тим, що їхні плани провалилися, їм потрібно перебудуватися, перегрупуватися і, можливо, вони будуть пробувати на цьому напрямку знову атакувати наші сили", — сказав Фітьо.

Як писав KHARKIV Today, на Куп'янському напрямку російські окупанти провели ротацію та завезли додатковий боєкомплект. Тактику проведення штурмів змінили трохи раніше. Цей напрямок залишається для них у пріоритеті. Розвідка прогнозує посилення штурмів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.