Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Понад 400 дітей залишаються у Куп’янській громаді, яку щодня обстрілюють росіяни

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
На сьогодні з Куп’янська евакуйовано близько 700 осіб.

Близько 4000 мешканців Куп’янської громади написали офіційні відмови від евакуації.

Про це в етері національного телемарафону повідомив начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін

Ситуація в районі стабільно тяжка, ворог постійно здійснює терористичні атаки, постійні обстріли, руйнування цивільної та критичної інфраструктури, гинуть цивільні люди. Тим не менш, обсяги оголошеної від 9 серпня обов’язкової евакуації не збільшуються, — зауважив Андрій Беседін.

"Понад 700 людей скористалося обов’язковою евакуацією. На сьогодні більше 4000 офіційних відмов. В громаді залишаються ще понад 400 дітей. Ми постійно працюємо з батьками, проводимо роз’яснювальну роботу, пояснюємо людям, що життя та здоров’я не повернеш, що є алгоритм розміщення в безпечних місцях, і треба дати можливість ЗСУ працювати. Як тільки ситуація нормалізується, вони обов’язково повернуться. Але люди не виїжджають", — розповів начальник Куп’янської МВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди евакуюють жителів прифронтових громад Харківщини?

За його словами, під евакуацію потрапили три населених пункти громади: Ківшарівка, Куп’янськ-Вузловий і лівий берег Куп’янська — район Заоскілля, де мешкає понад 6 тисяч людей. З них понад 700 осіб виїхало.

Андрій Беседін наголосив: робота з обов’язкової евакуації триває, і ті, хто вирішить залишитися, будуть вимушені написати відмови.

"Аргументи "у мене тут житло, худоба, — це не аргументи. Аргумент один — життя та здоров’я, особливо дітей", — додав Андрій Беседін.

Як писав KHARKIV Today, обов'язкову евакуацію оголосили 9 серпня. Вона пов'язана з посиленням обстрілів цивільних об'єктів у деяких громадах Куп'янського району. Станом на 28 серпня, з Куп'янського району евакуювалося півтори тисячі людей 

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.