Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Поліцейські врятували життя 87-річному жителю Харківської області

Фото: Нацполиция 
Чоловік хотів стрибнути з мосту.

До поліції звернулися перехожі.

На залізничному мосту в Лозовій літній чоловік переліз через огорожу і хотів зістрибнути вниз. Це побачили перехожі та зателефонували до поліції. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Харківській області.

"Чоловік стоїть на мосту біля залізниці і хоче зістрибнути. Залізничний міст переїзний, він переліз через огорожу. Люди йому кричать, щоб не стрибав, а він стоїть", — сказала небайдужа перехожа поліцейським.

На місце виїхали поліцейські, вони завадили чоловікові накласти на себе руки. Правоохоронці перетягли його через огорожу та викликали медиків. Чоловік пояснив наміри накласти на себе руки тим, що почувається самотнім, втомленим і безпорадним. 87-річного жителя Лозівської міської територіальної громади поліцейські передали лікарям швидкої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янка намагалась накласти на себе руки, стрибнувши з висоти

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

Історія самотньої людини не залишила байдужими місцевих поліцейських. Начальник групи реагування патрульної поліції Лозівського районного відділу звернувся до селищного голови із проханням знайти можливість вирішити побутові питання дідуся. Після обстеження лікарів пенсіонер повернувся додому. Дільничні офіцери поліції, які обслуговують цю територію, навідуватимуться до пенсіонера, щоб посильно допомагати по господарству. До нього вже направили соціальних працівників.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.